Prosty Katalog Stron WWW

Google

Kategoria: Sport, Turystyka | Aktywny wypoczynek Dodaj stronę


» Kajaki Sztum - wypożyczalnia kajaków

Spływaj z nami! Najlepsza wypożyczalnia w okręgu. Posiadamy tylko kajaki polietylenowe, bardzo wytrzymałe i wygodne Vista Perception. Umożliwiamy pływanie rzekami mało znanymi a przez to nie zatłoczonymi. Mało znane, nie znaczy nie ciekawe, wręcz przeciwnie. Na trasach znajduje się wiele zabytków, rezerwatów przyrody, budowli hydrotechnicznych.

szczegóły


» Kajak, spływy kajakowe, wynajem kajaków - Warta, Liswarta

Zastanawiasz się nad zorganizowaniem spływu kajakowego indywidualnego lub grupowego. Od kilku lat zajmujemy się organizacją spływów kajakowych, aktywnego wypoczynku oraz turystyki kwalifikowanej. Organizujemy spływy kajakowe na rzekach Jury Krakowsko - Wieluńskiej: Warta, Liswarta i Wiercica. W naszej ofercie znajdziecie również propozycje wyjazdów w inne okolice: Grabia, Widawka, Pilica, Mała Panew. Nasze usługi kierujemy do osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Proponujemy spływy jednodniowe oraz wielodniowe. Zapraszamy.

szczegóły


» Noclegi w górach

Pokoje Gościnne U Kucharskich to domek znajdujący się w górskiej miejscowości Kościelisko, tylko cztery kilometry od Zakopanego. Proponujemy Państwu wypoczynek w zmodernizowanym góralskim domku, w którym dla prawdziwych smakoszy gór przygotowaliśmy dwa prawdziwe góralskie pokoje z płazów drewnianych. Przed domkiem rozciąga się hektarowa polana, na której wiosną pojawiają się całe połacie krokusów, a szczęśliwcy mogą zobaczyć pasące się sarny. Obiekt posiada również pokoje w stylu nowoczesnym. Wszystkie pokoje są z łazienkami. W przygotowywaniu posiłków pomogą dwa aneksy kuchenne. Jeżeli pragną Państwo spokoju i miłego wypoczynku to zapraszamy serdecznie do Kucharskich.

szczegóły


      

» Integracja w zespole

Spółkę High Level charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta. Wspólnie z nim dostosowuje programy spotkań integracyjnych z partnerem biznesowym, realizuje i koordynuje je. Staje naprzeciw jego oczekiwaniom opracowując budżety, harmonogram działań oraz rozwiązując kwestie logistyczne.

szczegóły


» Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe, kursy affm tandemy, imprezy integracyjne z adrenaliną. Oryginalny prezent dla każdego i na każdą okazję! Rezerwuj już teraz - najlepsze skoki spadochronowe - Warszawa, Nowy targ, Piotrków Trybunalski. Filmowanie tandemów - lotnisko z widokiem na góry.

szczegóły


» Travelito - wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci

Wypożyczalnia nosidełek na stelażu (Salewa Kid Comfort, Deuter Komfort II, Vaude Butterfly Comfort), chust tkanych (Babylonia), łóżeczek turystycznych (Coneco Apollo), fotelików (Hamax Siesta) i niemieckich przyczepek rowerowych (z amortyzatorami oraz bez) i kamizelek ratunkowych.

szczegóły


» Wyspa Santorini

Santorini to jedna z najpiękniejszych wysp Greckich. Znajduje się w południowej części kompleksu Cyklad. Dzisiaj Santorini to wyspa w kształcie półksiężyca ze zjawiskowym krajobrazem - czarne plaże, urwiska, kolorowe kamienie a przede wszystkim białe budowle ozdobione niebieskimi elementam

szczegóły


» ELDORADO-PARK

ELDORADO-PARK - Twoje miejsce imprezowe blisko Wrocławia (Trzebnica). Nasz teren ma powierzchnie ok.4 ha. Pole paintballowe wyposażone jest w różnego rodzaju przeszkody, począwszy od naturalnych przeszkód np. lasek, drzewa, aż do przeszkód przez nas utworzonych. Paintball, zabawy integracyjne w pię

szczegóły


» Side

Na przepięknym piaszczystym wybrzeżu położona jest stara osada rybacka - Side. Na całym świecie słynie ona nie tylko z bezkresnych plaż, czystego morza i przepięknych zachodów słońca, ale także ze znajdujących się w niej pozostałości z czasów antycznych.

szczegóły


» Wycieczki - Turcja, Chorwacja, Grecja

Oferujemy szeroki wybór wycieczek do Turcji, Chorwacji i Grecji w każdej kategorii cenowej. Na naszej stronie znajdziesz wycieczki zagraniczne ponad stu renomowanych biur podróży. Przeczytaj nasze przewodniki turystyczne, a z pewnością znajdziesz odpowiedni kraj na swoje wymarzone wczasy. Serdecznie

szczegóły

Strona: 1 | 2 |

Prosty Katalog Stron WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 24 msnbot: 0 bing: 21 yahoo: 14 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011