Prosty Katalog Stron WWW

Google

Kategoria: Edukacja i Nauka | Język angielski Dodaj stronę


» Szkoła Języków Obcych Akcent - kursy językowe Poznań

Dlaczego warto wybrać Szkołę Języków Obcych Akcent (Poznań)? Ponieważ kładziemy duży nacisk na jakość i wysoki poziom nauczania, wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO, nauczamy od ponad 25 lat. Dbamy także o dobrą atmosferę na zajęciach, o czym zaświadczą nasi studenci. Mamy szeroką ofertę skrojonych na miarę kursów indywidualnych i grupowych, usługi audytowe i kursy językowe dla firm, kursy dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia dla studentów i osób dorosłych. Organizujemy obozy językowe i naukę języka za granicą. Przygotowujemy do egzaminów takich jak (FCE, CAE, TOEFL, TOEIC, WiDaF), posiadamy również uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z zakresu języka biznesowego TOEIC.

szczegóły


» Baza pomocnych materiałów do nauki języka angielskiego

Materiały do nauki języka angielskiego i włoskiego: zdania, teksty, dialogi, ćwiczenia.

szczegóły


» Ling House szkoła językowa

Ling house - szkoła językowa w Chełmku

szczegóły


      

» Studia po angielsku

Na stronie znajdziemy dokładne informacje o nowym kierunku na Poznańskiej Wyższej Szkole Biznesu i Języków Obcych. Uczelnia rozpoczęła rekrutacje na nowy kierunek Management in Business in English, prowadzony w języku angielskim.

szczegóły


» Szkoła językowa, biuro tłumaczeń. Nauka języków obcych, kursy językowe

Lingua Prefecta Szkoła językowa i biuro tłumaczeń. Oferujemy skuteczne i tanie kursy językowe.Nauka języków obcych:angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego i polskiego.Tłumaczenia przysięgłe i ustne.Klikni j

szczegóły


» Korepetycje Dąbrowa Górnicza, Śląsk - Angielski i Hiszpański

Oferta korepetycji z języka angielskiego i hiszpańskiego na Śląsku. Przygotowuję uczniów do matury i różnych innych egzaminów (gimnazjalny, FCE, itp.), oraz osoby dorosłe do nauki języka potrzebnego w ich zakładach pracy. Poziomy od początkującego do zaawansowanego. Bezstresowa atmosfera.

szczegóły


» Baza pomocnych materiałów do nauki języka angielskiego

Materiały do nauki języka angielskiego i włoskiego: zdania, teksty, dialogi, ćwiczenia.

szczegóły

Strona: 1 |

Prosty Katalog Stron WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 24 msnbot: 0 bing: 44 yahoo: 17 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011