Prosty Katalog Stron WWW

Google

Kategoria: Firmy wg branż | BHP Dodaj stronę


» Ochrona środowiska, BHP, PPOŻ - doradztwo, szkolenia, usługi - Jasło, Warszawa

Biuro Usług Technicznych Jasło, Warszawa mgr inż. Mirosław Konieczny. Profesjonalne doradztwo, szkolenia, usługi w zakresie ochrony środowiska, BHP oraz PPOŻ. Biuro zajmuje się między innymi wykonywaniem raportów oddziaływania planowanych inwestycji na środowisko, operatów wodnoprawny, kart informacyjnych przedsięwzięć, ocen ryzyka zawodowego, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, prowadzeniem szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu bhp i ochrony ppoż oraz przeprowadzaniem ćwiczeń ewakuacyjnych.

szczegóły


» Sprzęt BHP, szelki bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, sprzęt strażacki

Systemy bezpieczeństwa i higieny pracy to kolejna specjalność spółki Lubawa. Charakterystyczne pod względem funkcjonalności, formy i kolorystyki wyroby spółki można zaobserwować w każdym miejscu, na każdej niemal budowie, przy każdym projekcie związanym z pracami na wysokości. Bezpieczeństwo naszych klientów jest wyzwaniem, którego spełnienie jest misją spółki Lubawa. Potencjał, pozycja na rynku i doświadczenia w dziedzinach ugruntowanych od wielu już lat pozwala podnosić wyzwania w nowych dziedzinach.

szczegóły


» Znaki drogowe sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż artykułów drogowych. Znaki drogowe, lustra drogowe, pachołki drogowe, blokady parkingowe. Ponad to świadczymy kompleksowe usługi z zakresu oznakowania poziomego i pionowego dróg, garaży, parkingów podziemnych, hal magazynowych i produkcyjnych oraz innych obiektów

szczegóły


      

» BHP Kraków

Przeprowadzamy szkolenia BHP wstępne jak i okresowe. Szkolenia BHP Kraków kierowane są do pracowników na stanowiskach robotniczych, administracyjno-biurowych czy osób kierujących pracownikami. Dzięki przestrzeganiu zasad BHP pracownicy mogą uchronić się od wielu niebezpieczeństw a także poprawić kom

szczegóły


» Szkolenie BHP Kielce

ASCEND Oferuje: szkolenia BHP, doradztwo z zakresu BHP, sporządzanie dokumentacji BHP, stała obsługa firm w zakresie BHP. Ocena ryzyka zawodowego, pomiary natężenia oświetlenia na stanowiskach pracy.

szczegóły

Strona: 1 |

Prosty Katalog Stron WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 22 msnbot: 0 bing: 46 yahoo: 11 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011