Prosty Katalog Stron WWW

Google

Kategoria: Zdrowie i Uroda | Masaże Dodaj stronę


» Rehabilitacja w Poznaniu i okolicach

Twoja Rehabilitacja jest firmą która realizuje działalność w zakresie kompleksowej rehabilitacji w obrębie Poznania i okolicach. Nasi rehabilitanci dojeżdżają do swoich klientów, a to umożliwia zaoszczędzić czas na docieranie do placówki rehabilitacyjnej i skoncentrować się na zabiegach w miejscu zamieszkania. Zapewniamy klientom fachowość jak również indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dokładamy starań aby za każdym razem formułować przemyślane założenia i w pełni je realizować. Oferujemy naszym klientom fachową rehabilitację w schorzeniach ortopedycznych, neurologicznych i innych oraz różnego rodzaju masaże. Postaramy się pomóc Wam w fizjoterapii problemów odkręgosłupowych, schorzeniach stawów po udarach mózgu i innych problemach.

szczegóły


» Mózgowe porażenie dziecięce - rehabilitacja

BestCare oferuje usługi w obrębie kompleksowej rehabilitacji dzieci z porażeniem mózgowym dziecięcym na terenie Poznania oraz okolic. Zajęcia rehabilitacyjne przeprowadzane są w miejscu zamieszkania dziecka. Ta opcja jest komfortowa dla opiekunów, jako że nie są zmuszeni udawać się do ośrodka, ale również dla małego pacjenta, ponieważ jest rehabilitowane w dobrze znanym środowisku. Rehabilitant dba o indywidualne nastawienie do pacjenta, radosną atmosferę, profesjonalizm oraz zaangażowanie w dążeniu do celów.

szczegóły


» Gabinet masażu leczniczego i relaksacyjnego

Zapraszam do zapoznania się z ofertą różnorodnych masaży i zabiegów świadczonych w moim gabinecie.

szczegóły


      

» Gabinet masażu - masażysta Ruda Śląska Zabrze - masaż

Gabinet masażu masażysta Ruda Śląska Zabrze - masaż

szczegóły


» Makijaż Permanentny

W salonie Akademii klienci z Trójmiasta mogą nie tylko skorzystać z wybranych przez siebie masaży świata ale również przedłużyć i zagęścić rzęsy oraz poddać się mikropigmentacji (makijaż permanentny) na najwyższym światowym poziomie.

szczegóły


» Forum o masażach

Forum o masażach. Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej, spa & welleness. forum, forum masażu, forum o masażach, masaż, masaż stóp, masaż klasyczny, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż kręgosłupa, masaż tajski, masaż pleców, masaż twarzy, masaż.

szczegóły


» Centrumreh: ból kręgosłupa, leczenie kręgosłupa

Centrum Rehabilitacji i medycyny naturalnej - Skuteczne leczenie bólu kręgosłupa, Leczymy wszystkie schorzenia kręgosłupa, postępy w leczeniu to nasz najwyższy priorytet. Ofertą rehabilitacji i leczenia wszelkich schorzeń szczególnie bólu kręgosłupa. Jakość naszych usług odzwierciedla radość

szczegóły

Strona: 1 |

Prosty Katalog Stron WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 21 msnbot: 0 bing: 36 yahoo: 16 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011