Prosty Katalog Stron WWW

Google

Kategoria: Zwierzęta | Hodowle psów Dodaj stronę


» Hodowla labrador retriever Lusyja

Lusyja jest zarejestrowaną hodowlą domową psów rasy labrador retriever. Znajdziecie tu cenne materiały na temat pielęgnacji, zdrowia, szczeniąt, wychowania, zabaw i innych wartościowych treści, które mogą okazać się pomocne w lepszym poznaniu i zrozumieniu tej wyjątkowej rasy. Zapraszamy!

szczegóły


» La Lu Ruquezas - Beagle Kennel - Hodowla Psów Rasowych Beagle. Sprzeda

La Lu Ruquezas (FCI). Beagle z naszej hodowli biorą udział w konkursach myśliwskich i w wystawach psów rasowych. Mają doskonały eksterier. Mają certyfikaty użytkowości KT-I i CPC Championa Pracy. Są Championami Polski. Mamy szczeniaki z rodowodem, oraz rewelacyjne psy - reproduktory La Lu Ruquezas.

szczegóły


» Hodowla Sznaucerów miniaturowych ps WIN-LIN

Hodowla Sznaucerów miniaturowych pieprz i sól WIN-LIN z Bydgoszczy poleca:szczenięta z rodowodem,po championach linii amerykańskiej i po psie z USA ch.pl,mł.ch.pl Blythewood Kenny,oraz drugiego reproduktora ch.pl,mł.ch.pl Bamboo WIN-LIN,wnuka vce zwyc.Świata z Kanady,zwyc.Europy,interchampionów.

szczegóły


      

» Mops, mopsy, buldog francuski, hodowla Stellanova

Buldog francuski, Mops. Hodowla Stellanova to 25 lat doswiadczenia, utytułowane psy. Wszystko o rasach mops i buldog francuski, szczenieta, reproduktory. Mistrz Polski profesjonalny handling, kursy i lekcje. English: Kennel Stellanova: pug, french buldoge, puppys.We have twenty five years of e

szczegóły

Strona: 1 |

Prosty Katalog Stron WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 26 msnbot: 0 bing: 106 yahoo: 23 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011